#1 2007-07-14 22:31:04

Jasiek

Administrator

Punktów :   

Oceny z religii od nowego roku szkolnego będą wliczane do średniej

Stopnie z religii, etyki lub innych dodatkowych zajęć edukacyjnych będą wliczane do średniej ocen. Dziś minister edukacji narodowej Roman Giertych podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

Stopnie z religii, etyki lub innych dodatkowych zajęć edukacyjnych będą wliczane do średniej ocen. Dziś minister edukacji narodowej Roman Giertych podpisał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie z 30 kwietnia w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych.

Podpisane dziś rozporządzenie dotyczy m.in. wliczenia stopnia z religii oraz z etyki do średniej ocen. Uzupełnia ono rozporządzenie z dn. 30 kwietnia.

"Uczniowi, który uczęszczał na dodatkowe zajęcia edukacyjne lub religię albo etykę , do średniej ocen, o której mowa w ust. 4 wlicza siętakże roczne oceny uzyskane z tych zajęć" - czytamy w podpisanym dziś przez wicepremiera Giertycha rozporządzeniu.

Rozporządzenie wchodzi w życie od nowego roku szkolnego - 1 września 2007.

KAI (awo//mam)

http://ekai.pl/serwis/?MID=13029

Offline

 

#2 2007-07-15 18:41:31

kermit

Administrator

Punktów :   

Re: Oceny z religii od nowego roku szkolnego będą wliczane do średniej

może i ktoś ma tu jakieś dobre chęci.. ale jak dla mnie to się mija z celem. to trochę nie fair kiedy, że niektórzy mają 5 totalnie za nic. a niektórzy harują i nic im to nie daje. w moim przypadku mam dużo szczęścia, że należe do tej pierwszej grupy:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonthegame.pun.pl www.wszadministracja.pun.pl www.hardcore1998.pun.pl www.iw.pun.pl www.pokemonx.pun.pl